Trainers

Limburg

Baarlo Hetty Holtus hettyholtus@fysiokinesio.eu
Baarlo Andrea Verlaak denanker.dkc@gmail.com
Echt Ilse Coonen ilsecoonen@gmail.com
Heerlen Virginie Jacobs
Heerlen Leontine Quodbach info@kinderpraktijkleontine.nl
Horst aan de Maas Michaele de Vreede www.zelfverzekerdkind.nl
Maastricht Eveline Arnold www.maatspel.nl
Maastricht Jeanine Senden j.senden@obsbinnenstad.nl
Peel en Maas Ellen Dortand www.jeugdstation.nl
Peel en Maas Inge Geraedts www.jeugdstation.nl
Swalmen De Vlinder
Venlo Tiny Kitzen www.familie-inspiraties.nl
Venlo Anke Giesberts anke.giesberts@boei-limburg.nl

Groningen

Groningen Annette Schothuis a.schothuis@kadoes.nl
Groningen Weljatraining www.weljatraining.nl
Groningen Maria van Dam info@praktijk-bloei.nl
Haren Nina Keun
Leek Jenny Klerk www.imez.nl

Friesland

Balk Elise de Jager www.kindercoachbarbamama.nl
Grouw Alle-Jan Heida www.kiaiweerbaarheid.nl
Oude Horne Geke Wassenaar info@kinderpraktijkflex.nl
Sneek Gerrit Bloem gerritbloem@home.nl
Vries Mariëlle Jongsma www.krachtwijzer.nl

Drente

Havelte Mariëtte van der Wey www.opgroeienenzo.nl
Roden Ria Bouma www.gestaltpraktijk-riabouma.nl

Overijssel

Almelo Annette Schothuis a.schothuis@kadoes.nl
Deventer Martijn Brugmans
Deventer Erwin Voskuil
Enschede Mandy van Willigen-Ros www.heftinhanden.nu
Fleringen Anne-Marie Hofsté www.krachtinbalans.nl
Hardenberg Annemieke Schuurman www.blijejij.nl
Haaksbergen Judith Kremer www.judithkindercoach.nl
Hengelo Alice Teunis info@kindercaochingaliceteunis.nl
Hengelo Heleen Oude Lansink www.sovainjesas.nl
Hengelo Esther Even www.sovainjesas.nl
Hengelo Keii kindercoaching en weerbaarheid www.keiipraktijk.nl
Oldenzaal Geesje Oosting www.helios-rt.nl
Wierden Annemieke Missler-Bremmer praktijkvooruit@gmail.com

Gelderland

Balgoy Jeanet Grootjans info@jeanetgrootjans.nl
Culemborg Carla Silvertand-Meerts info@stasterksupport.nl
Ede Gerard Oppedijk oppedijk@donnerschool.nl
Wychen Jeanet Grootjans www.jeanetgrootjans.nl

Utrecht

Amersfoort Wilma Spaay wilma@erzijn.net
De Bilt Marjanne Pasma
Houten Ellen Arendonk e.arendonk@ziggo.nl
Oegstgeest Hannah van Seters www.vanseterscoaching.nl
Utrecht Manon Aben www.kernrotsenwater.nl
Utrecht Marc Meijer www.kernrotsenwater.nl
Utrecht Lia Hottinga praktijk@integratievetherapie.nl
Utrecht Anne Schoonderwaldt www.deoefenfabriek.nl
Zeist Sylvia Peters

Noord Holland

Amsterdam Celine de Lange info@celinedelangde.nl
Amsterdam Nelleke Pieterse info@natuurlijkopvoeden.com
Beverwijk Daniëlle Kerkhof opvoedcoach@hetnet.nl
Blaricum Ellen Stuiverberg www.kinderjeugdpraktijkstoer.nl
Blaricum Marion Pelsl Rijcken www.kinderjeugdpraktijkstoer.nl
Castricum Kinder Coaching Roosmarijn www.kindercoachingroosmarijn.nl
Heerhugowaard Vita www.vitapraktijk.nl
Oegstgeest Hannah van Seters www.vanseterscoaching.nl
Zaandam Petri Poelhuis www.spirit.nl

Zuid Holland

Alphen aan de Rijn Mariska Kers www.spinsels-weerbaarheid.nl
Bodegraven Hanneke van Essel www.ster-ik.info
Delft Jolanda Cinjee www.cinjeetraining.com
Den Haag Valerie Brijer
Den Haag Irma Knops info@kindertherapie-veerkracht.nl
Den Haag Kitty Kastelein kkastelein@hotmail.com
Dordrecht Tessa Jabaaij info@voorjoucoaching.nl
Gouda Femmigje Buurman-Reijs femmigje.reijs@degroeiling.nl
Gouda Marieke van Peet www.mariekevanpeet.nl
Hellevoetsluis Samantha Harteveld
Katwijk aan Zee Arjan Stegeman www.praktijkseinpost.nl
Katwijk Lenny Zuijderduijn www.kinderpraktijkdeanderekant.nl
Leiden Marinka van der Valk www.aed-leiden.nl
Leiden Karin Kops info@enerchi-in-beweging.nl 
Naaldwijk Rino Vijverberg www.praktijkorka.nl
Oegstgeest Hannah van Seters www.vanseterscoaching.nl
Rotterdam Bea Veldscholte www.bvweerbaarheid.nl
Rotterdam Bregtje Bunt info@scoor.org
Rotterdam Lisette Schouten info@scoor.org
Rotterdam Irene Volbeda www.kindok.nl
Rotterdam KEI Kids coaching www.keikidscoaching.nl
Rotterdam/Oud Beijerland Petra de Reus en Mirjam Kruif p.reus64@gmail.com
Rijswijk Jacqueline Appel-Wielens www.kicoja.nl
Vijfhuizen Anita Everaardt www.kootsjpraktijk.nl
Voorburg Cornel Spijkerboer cornel.spijkerboer@gmail.com
Zoetermeer Marijke Teeuwissen www.marijketeeuwissen.nl

Noord Brabant

Bergeijk Bertine Verhoeven www.bertineverhoeven.nl
Breda/Teteringen Punt Weerbaarheid www.puntweerbaarheid.com
Breda Carola Drontmann www.studiosterkk.nl
Breda Wendy Schoenmakers info@opvoedkundigadvies.nl
Den Bosch Lonneke Huybregts www.bureaulach.nl
Goirle Lenny Vermeulen www.lennyvermeulen.nl
Grave Simone Stevens simonestevens@yahoo.com
Helmond Stephanie Pekel
Luyksgestel M. Jansen www.logopediejansen.nl
Nuenen Agatha Gerlings-Teuws
Prinsenbeek Marina Verstraeten www.view-counseling.nl
Prinsenbeek Maud van der List www.natuurlijkcoaching.nl

Duitsland

Bunde Dollart Wilma Hoornhorst www.8zaam.nl
Bunde Dollart Jissica Veenendaal www.8zaam.nl
Bunde Dollart Ruurd van Schuijlenburg www.8zaam.nl

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Wil je op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen? Meld je dan hiernaast aan voor de maandelijkse nieuwsbrief!

Deze website is ontwikkeld door Crony Sites