Trainers

Limburg

BaarloHetty Holtushettyholtus@fysiokinesio.eu
BaarloAndrea Verlaakinfo@denanker.nl
BelfeldIne Lückerinfo@passendleren.nl
EchtIlse Coonenilsecoonen@gmail.com
HeerlenVirginie Jacobs 
HeerlenLeontine Quodbachinfo@kinderpraktijkleontine.nl
Horst a/d MaasMichaele de Vreedewww.zelfverzekerdkind.nl
MaastrichtEveline Arnoldwww.maatspel.nl
MaastrichtJeanine Sendenj.senden@obsbinnenstad.nl
Peel en MaasEllen Dortandwww.jeugdstation.nl
Peel en MaasInge Geraedtswww.jeugdstation.nl
SwalmenDe Vlinder 
VenloTiny Kitzenwww.familie-inspiraties.nl
VenloAnke Giesbertsanke.giesberts@boei-limburg.nl
VenloMarjolein de Groot-Schourenwww.mijnjuf-venlo.nl
VenrayMonique Engelen  info@bureauinbeeld.nl

Groningen

GroningenAnnette Schothuisa.schothuis@kadoes.nl
GroningenWeljatrainingwww.weljatraining.nl
GroningenMaria van Daminfo@praktijk-bloei.nl
HarenNina Keun 
LeekJenny Klerkwww.imez.nl

Friesland

BalkElise de Jagerwww.kindercoachbarbamama.nl
GrouwAlle-Jan Heidawww.kiaiweerbaarheid.nl
Oosterend Renata de Haanwww.praktijkheldereblik.nl
Oude HorneGeke Wassenaarinfo@kinderpraktijkflex.nl
SneekGerrit Bloemgerritbloem@home.nl
VriesMariëlle Jongsmawww.krachtwijzer.nl

Drente

HavelteMariëtte van der Weywww.opgroeienenzo.nl
RodenRia Boumawww.gestaltpraktijk-riabouma.nl

Overijssel

AlmeloAnnette Schothuisa.schothuis@kadoes.nl
DeventerMartijn Brugmans 
DeventerErwin Voskuil 
EnschedeMandy van Willigen-Roswww.heftinhanden.nu
FleringenAnne-Marie Hofstéwww.krachtinbalans.nl
HardenbergAnnemieke Schuurmanwww.blijejij.nl
HaaksbergenJudith Kremerwww.judithkindercoach.nl
HengeloAlice Teunisinfo@kindercaochingaliceteunis.nl
HengeloHeleen Oude Lansinkwww.sovainjesas.nl
HengeloEsther Evenwww.sovainjesas.nl
HengeloKeii kindercoaching en weerbaarheidwww.keiipraktijk.nl
OldenzaalGeesje Oostingwww.helios-rt.nl
WierdenAnnemieke Missler-Bremmerpraktijkvooruit@gmail.com

Gelderland

BalgoyJeanet Grootjansinfo@jeanetgrootjans.nl
CulemborgCarla Silvertand-Meertsinfo@stasterksupport.nl
EdeGerard Oppedijkoppedijk@donnerschool.nl

Utrecht

AmersfoortWilma Spaaywilma@erzijn.net
De BiltMarjanne Pasma 
HoutenEllen Arendonke.arendonk@ziggo.nl
OegstgeestHannah van Seterswww.vanseterscoaching.nl
UtrechtManon Abenwww.kernrotsenwater.nl
UtrechtMarc Meijerwww.kernrotsenwater.nl
UtrechtLia Hottingapraktijk@integratievetherapie.nl
UtrechtAnne Schoonderwaldtwww.deoefenfabriek.nl
ZeistSylvia Peters 

Noord Holland

AmsterdamCeline de Langeinfo@celinedelangde.nl
AmsterdamNelleke Pieterseinfo@natuurlijkopvoeden.com
BeverwijkDaniëlle Kerkhofopvoedcoach@hetnet.nl
BlaricumEllen Stuiverbergwww.kinderjeugdpraktijkstoer.nl
BlaricumMarion Pelsl Rijckenwww.kinderjeugdpraktijkstoer.nl
CastricumKinder Coaching Roosmarijnwww.kindercoachingroosmarijn.nl
HeerhugowaardVitawww.vitapraktijk.nl
OegstgeestHannah van Seterswww.vanseterscoaching.nl
ZaandamPetri Poelhuiswww.spirit.nl

Zuid Holland

Alphen aan de RijnMariska Kerswww.spinsels-weerbaarheid.nl
BodegravenHanneke van Esselwww.ster-ik.info
DelftJolanda Cinjeewww.cinjeetraining.com
Den HaagValerie Brijer 
Den HaagIrma Knopsinfo@kindertherapie-veerkracht.nl
Den HaagKitty Kasteleinkkastelein@hotmail.com
DordrechtTessa Jabaaijinfo@voorjoucoaching.nl
GoudaFemmigje Buurman-Reijsfemmigje.reijs@degroeiling.nl
GoudaMarieke van Peetwww.mariekevanpeet.nl
HellevoetsluisSamantha Harteveld 
Katwijk aan ZeeArjan Stegemanwww.praktijkseinpost.nl
KatwijkLenny Zuijderduijnwww.kinderpraktijkdeanderekant.nl
LeidenMarinka van der Valkwww.aed-leiden.nl
LeidenKarin Kopsinfo@enerchi-in-beweging.nl 
NaaldwijkRino Vijverbergwww.praktijkorka.nl
OegstgeestHannah van Seterswww.vanseterscoaching.nl
RotterdamBea Veldscholtewww.bvweerbaarheid.nl
RotterdamBregtje Buntinfo@scoor.org
RotterdamLisette Schouteninfo@scoor.org
RotterdamIrene Volbedawww.kindok.nl
RotterdamKEI Kids coachingwww.keikidscoaching.nl
Rotterdam/
Oud Beijerland
Petra de Reus en Mirjam Kruifp.reus64@gmail.com
RijswijkJacqueline Appel-Wielenswww.kicoja.nl
VijfhuizenAnita Everaardtwww.kootsjpraktijk.nl
VoorburgCornel Spijkerboercornel.spijkerboer@gmail.com
ZoetermeerMarijke Teeuwissenwww.marijketeeuwissen.nl

Noord Brabant

BergeijkBertine Verhoevenwww.bertineverhoeven.nl
Breda/TeteringenPunt Weerbaarheidwww.puntweerbaarheid.com
BredaCarola Drontmannwww.studiosterkk.nl
BredaWendy Schoenmakersinfo@opvoedkundigadvies.nl
Den BoschLonneke Huybregtswww.bureaulach.nl
GoirleLenny Vermeulenwww.lennyvermeulen.nl
GraveSimone Stevenssimonestevens@yahoo.com
HelmondStephanie Pekel 
LuyksgestelM. Jansenwww.logopediejansen.nl
NuenenAgatha Gerlings-Teuws 
PrinsenbeekMarina Verstraetenwww.view-counseling.nl
PrinsenbeekMaud van der Listwww.natuurlijkcoaching.nl

Duitsland

Bunde DollartWilma Hoornhorstwww.8zaam.nl
Bunde DollartJissica Veenendaalwww.8zaam.nl
Bunde DollartRuurd van Schuijlenburgwww.8zaam.nl

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Wil je op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen? Meld je dan hiernaast aan voor de maandelijkse nieuwsbrief!

Deze website is ontwikkeld door Crony Sites